آرایش حیوانات خانگی

آموزش آرایش حیوانات
آموزش آرایش حیوانات
ژانویه 20, 2021
آموزش اصلاح سگ
آموزش اصلاح سگ
ژانویه 29, 2021
نمایش همه
آرایش حیوانات خانگی

آرایش حیوانات خانگی

آرایش حیوانات خانگی

آرایش حیوانات خانگی شما می تواند در زیبایی آنها تاثیر به سزایی داشته باشد. کوتاه کردن موها و ناخن ها به سلامتی آنها بسیار کمک میکند. با رویش موهای حیوانات خانگی مانند آرایش حیوانات خانگی سگ و گربه ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی مانند گره خوردن موها، ایجاد شپش و یا بیماری های واگیردار پوستی شود. مثلا سرعت رویش مو در یکسری از نژادهای سگ ها به قدری زیاد است که روی چشمان آنها می افتد و دید آنها را کم میکند پس باید به طور مرتب با آرایش حیوانات خانگی حرفه ای موهای آن ها را کوتاه کرد.

آرایش و شسشوی حیوانات خانگی

یکی از موارد بهداشت حیوان خانگی شستشو و آرایش حیوانات خانگی است ،شستشوی سگ ها و گربه ها معمولا کار سختی نیست اما اگر خودتان تمایل به انجام آرایش حیوانات خانگی را ندارید می توانید زمانی که آن ها را برای اصلاح به آرایشگاه می برید کار شستشو را هم در همان جا انجام دهید. بسیاری از حیوانات از شستشو و آب ترس دارند البته ترس آرایش حیوانات خانگی به مقدارتربیت پذیری آن حیوان بستگی دارد.

این ترس در آرایش حیوانات خانگی نیز می تواند اتفاق بیا فتد و اگر حیوان خانگی خود را به خوبی خشک نکند و بدن حیوان دارای نم باشد با حرکت کردن درجاهای کثیف و آلوده تمامی آن کثیفی را به خود جذب می کند.

مشاوره و هماهنگی