اصلاح سگ

آرایشگاه گربه در تهران
آرایشگاه گربه در تهران
مارس 5, 2021
آرایشگاه حیوانات غرب تهران
آرایشگاه حیوانات غرب تهران
مارس 5, 2021
نمایش همه
اصلاح سگ

اصلاح سگ

اصلاح سگ

فصل بهار نزدیک است ، به این معنی که تقریباً همه آماده یک ظاهر تازه هستند از جمله سگ شما. سگ ها در ماه های زمستان دارای کرک اضافی می شوند ، با آمدن فصل بهار با اصلاح سگ دوست داشتنی خود علاوه بر کم کردن کرک های اضافی ، با تمیز کردن مناسب توله سگ خود می توانید آنها را در این فصل به گردش ببرید . یکی از مدل های اصلاح سگ مربعی و گرد می باشد ! برای اصلاح سگ ها ، به طور معمول پودلز ، دارای خز بر روی سرشان هستند مدل موهای مربع یا گرد مناسب می باشد .‌

اصلاح سگ ها تا سن 12 تا 16 هفتگی مورد نیاز نیست و توله سگ شما قبل از برقراری ارتباط با سگهای دیگر یا بازدید از مکان هایی که تعداد زیادی سگ در آن حضور دارد ، به واکسیناسیون نیاز دارد.

! قبل از اصلاح سگ آنها را با برس نرم شانه بزنید ، در نهایت ، پس از اصلاح سگ ، ناخن آنها نیز کوتاه می شود .اصلاح سگ شما در آرایشگاه پت لند ۹۹ نه تنها به حیوان خانگی شما کمک می کند تا زیباتر شود ، بلکه شما می توانید با نوازش سگ در خانه لذت ببرید .

مهم نیست که بهترین دوست شما چه نژادی از سگ ها باشد ، نظافت به همان اندازه که برای شما مهم است برای سگ شما نیز مهم است. اصلاح سگ یک روش عالی برای تمیز نگه داشتن سگ شما می باشد . اصلاح سگ های این مجموعه توسط آرایشگران فوق العاده با استعداد انجام شده است .

مشاوره و هماهنگی