اصلاح سگ در منزل

آرایش سگ پامرانین
آرایش سگ پامرانین
دسامبر 18, 2020
شستشوی سگ در منزل
شستشوی سگ در منزل
دسامبر 18, 2020
نمایش همه
اصلاح سگ در منزل

اصلاح سگ در منزل

اصلاح سگ در منزل

اکثر صاحبان سگ‌‌ها ترجیح می‌دهند که آرایش و کوتاه کردن موهای حیوان را به آرایشگران حرفه‌ای بسپارند. کوتاه کردن و آراستن مو‌های سگ نیاز به مهارت دارد، مخصوصا در مورد سگ‌های با مو‌های بلند تجربه بیشتری دارد تا نتیجه نهایی مطلوب باشد. اصلاح سگ در منزل توسط آرایشگر حرفه ای انجام می شود فقط کافی است با پت لند 99 خدمات تخصصی آرایش حیوانات خانگی تماس بگیرید .تا اصلاح سگ در منزل شما در نواحی مختلف تهران اعم ازشمال , شرق , غرب, شمال غرب و شرق تهران انجام شود .

مواردی که در اصلاح سگ در منزل ضرورت دارد

  • سگ هایی که سن زیادی دارند.
  • سگ هایی که نیاز به عمل جراحی دارند.
  • بیماری های پوستی مانند درماتیت پوستی یا قارچ پوستی شدید
  • سگ هایی که موی بلند اذیتشان می کند و یا جلوی چشم و بینیشان را می گیرد.

ماشین اصلاح موی سگ های متفاوتی در بازار موجود می باشد که پت لند 99 خدمات تخصصی آرایش حیوانات خانگی از بهترین ماشین اصلاح برای اصلاح سگ در منزل شما استفاده می کند .

اصلاح سگ در منزل توسط پت لند 99 که دارای 6 سال سابقه کار در بیمارستان های دامپزشکی خوشنام غرب, شمال غرب و شرق تهران می باشد بدون آرام بخش انجام می شود .

بلند بودن موها به خصوص درفصل تابستان باعث احساس گرمای بیش از حد در حیوان شده و حیوان کلافه و نا آرام می گردد ضمنا احتمال گرمازدگی نیز در حیوان را افزایش می یابد. اصلاح سگ در منزل توسط پت لند 99 مانع از ایجاد این شرایط شوید .علاوه بر این اگر اصلاح سگ در منزل به موقع انجام شود شما می توانید درحین شانه کردن پوست حیوان را نیز از نظر وجود زخم یا انگل های خارجی مثل کک و شپش و کنه و جرب مورد بازرسی قراردهید.

مشاوره و هماهنگی