آرایش تریر

ارایش موی سگ سامویید
آرایش موی سگ سامویید
فوریه 7, 2022
آرایشگاه پودل توی
آرایشگاه پودل توی
آوریل 3, 2022
نمایش همه
آرایش تریر

آرایش تریر

آرایش تریر

آرایش تریر و پیرایش آن ها ممکن است برای برخی از تریرها استرس داشته باشد و اضطراب، درد و مشکلات بالقوه ترس و نا امنی در سگ ها ایجاد کند. آرایش تریر نیاز دارد که برای مدت طولانی سگ تریر در آن ایستاده باشد، حمام کردن را با صبر انجام دهد، سشوار های پرقدرت را تحمل کنند و در موقعیت های ناراحت کننده قرار بگیرند تا نواحی خاصی از بدن را اصلاح کنند. آرایش تریر در سالن ها گاهی با موقعیت‌هایی با صدای بلند، سریع و با حجم بالا دارند. در سالن آرایش تریر ما با ارائه خدمات بهداشتی برای سگ ها می توان بسیاری از این استرس را کم کرد یا به طور کامل از بین برد و مراقبت را با صبر و حوصله را برای حیوانات خانگی با مشکلات حرکتی بدون درد انجام داد.

روش  آرایش تریر و نظافت در سالن ما همیشه موجبات آسایش و ایمنی حیوان خانگی را در اولویت قرار می‌دهد و هر جا که لازم باشد زمان بیشتری را صرف می‌کند، استراحت می‌دهد و مدل مویی را متناسب با سبک زندگی و نیاز و سلیقه شما در آرایش تریر ارائه می‌کند. شروع روند آرایش تریر در هنگام ورود آن به گونه ای است که، وضعیت پوشش سگ شما را ارزیابی می‌کنیم و در مورد نوع و اندازه بلندی و کوتاهی مو که بهترین حالت آن باید باشد، صحبت خواهیم کرد. یک کوتاهی آسان در آرایش تریر به آسانی از طول پاها و بدن، نواحی بهداشتی کوتاه، صورت، ریش، گوش و پاهای کوتاه تر را بهترین راه برای تمیز و راحت نگه داشتن سگ شما و کاهش مدت زمانی است که برای سر و کله زدن با آن می گذرانید.

قبل از جلسه  آرایش تریر نیز تلاش کنید  تریر خود را تمیز و بدون گره خوردگی مو نگه دارید و اصلاح ناخن ها در صورت آرام بودن آن در جلسه انجام می شود و در صورت نیاز برداشتن موهای زائد و گوش پاکسازی می شود و البته حمام کردن در موارد معدودی جزئی از یک گزینه است که می‌توان آن را در طول مشاوره اولیه قبل از تعیین وقت تعیین کرد. آرایش تریر شما در فضایی با دمای مناسب و نور کافی برای سگ شما و فضای کافی برای ما وجود دارد که  برای حرکت در اطراف او باشد. ما آموزش دیده ایم که انعطاف پذیری راه یک جلسه نظافت ایمن و راحت است و آرایش سگ تریر شما می تواند به آسانی و با شادی زیادی در سالن ما همراه باشد.

 

مشاوره و هماهنگی